MASO WEST s.r.o. : UZENINY

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Cesta: www.masowest.cz > Uzeniny > Informace
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Uzeniny

Společnost MASO WEST s. r. o., výrobní závod Klatovy nabízí široký sortiment uzenin a uzenářských specialit. Tradiční receptury ve spojení s klasickou technologií jsou zárukou vysoké kvality, chuti a vůně vyráběných produktů. Veškerá výroba, expedice a distribuce probíhá za dodržování přísných veterinárních předpisů.

Uzeniny a uzenářské speciality jsou baleny do ochranné atmosféry a vakua. Profesionální balící linka nakrájí a zabalí do vaniček s ochrannou atmosférou podle požadované gramáže veškeré výrobky na přání zákazníka.

Uzená masa s kostí jsou vyráběna podle původní uzenářské receptury - na sucho solená a bez nástřiku. Maso si tak udrží svou přirozenou šťavnatost, má zlatavou barvu na povrchu a po vytažení z udíren krásně voní.

Výrobky nejvyšší kvality vyráběné podle původních norem z roku 1957 až 1976 jsou zařazeny do sortimentní řady RETRO. Řada výborných a poctivých uzenin RETRO vyniká svou delikatesní chutí a vůní a vysokými kvalitativními znaky.

Společnost MASO WEST je držitelem národní značky kvality KLASA. Vybrané uzenářské výrobky z produkce MASO WESTu byly oceněny v potravinářské soutěži Regionální potravina Plzeňského kraje. 

 


Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ