MASO WEST s.r.o. : TEPLÁ KUCHYNĚ - INFORMACE

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Teplá kuchyně - informace

Společnost MASO WEST nabízí ve své sortimentní nabídce hotové výrobky teplé kuchyně a zároveň zajišťuje distribuci teplých jídel formou závodního stravování.

Bramboráky, smažené řízky, kynuté, bramborové a plněné knedlíky, nakládané výrobky, obalované polotovary – tak to je jen stručný výčet produktů teplé kuchyně, které získaly oblibu mezi zákazníky.

Distribuce teplých jídel formou závodního stravování je jednou z dalších služeb, které společnost MASO WEST nabízí. Výběr ze 3 - 4 druhů jídel, kdy jedno z jídel je nabízeno formou salátu, polévka a 1x týdně navíc chlebíček nebo ovoce je základním standardem.

Pro zlepšení našich služeb přijímáme objednávky na hotové výrobky a polotovary teplé kuchyně do 10,00 hodin předchozího dne (pracovní den před závozem). Na hotové výrobky teplé kuchyně (chléb s omeletou, bramboráky, smažené řízky a karbanátky) přijímáme objednávky nad 50ks od druhu.

 

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ