MASO WEST s.r.o. : PRODEJNA KLATOVY

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Cesta: www.masowest.cz > Prodejny > Klatovy
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Prodejna Klatovy

Řeznictví U Šedlbauerů, které se nachází na známé pěší zóně v Klatovech (ul. kpt. Jaroše, naproti divadlu), patří mezi klatovské řeznictví s nejdelší tradicí. Široký výběr produktů z produkce společnosti MASO WEST splní nároky i nejnáročnějšího zákazníka.

Čerstvě opracované maso původem ze Šumavy nabízí prodejna v maximální kuchyňské úpravě. To znamená, že doma při zpracování již není žádný další ořez a maso je možné použít tak, jak jej zakoupíte.

Poloha na pěší zóně v samotném centru Klatov je výhodná jak pro ty, kteří si ráno chtějí zakoupit snídani či svačinu, tak pro ty, kteří odpoledne po práci chtějí nakoupit české výrobky od klatovského výrobce.

Další služby: 
- možnost objednávek chlazených obědů dle aktuálního jídelníčku - v nabídce Řeznictví U Šedlbauerů v Klatovech (ul. kpt. Jaroše naproti divadlu) zakoupíte nejen čerstvé maso, uzeniny, lahůdky a další doplňkové zboží, ale také čerstvě vařené CHLAZENÉ OBĚDY, které si objednáte předem dle svého přání a odnesete domů. Jak to funguje? Je to jednoduché! Přímo na prodejně, popř. na našich webových stránkách (www.masowest.cz) naleznete jídelní lístek na nový aktuální týden. Dva dny předem si objednáte v řeznictví U Šedlbauerů oběd (polévka + hlavní jídlo), na který máte chuť, a ve Vámi určený den si jej můžete vyzvednout od 8,00 hodin přímo v řeznictví. Obědy jsou balené v plastových miskách a jsou čerstvě vařené před ranní expedicí.

- nákup do tašky - objednávka předem na zavolání, kterou stačí už jen vyzvednout - spěcháte a potřebujete nakoupit na víkendové vaření? Stačí jen zavolat na naše podnikové prodejny! Připravíme pro Vás nákup do tašky! Zavolejte nám svou objednávku den předem a my pro Vás profesionálně nakrájíme plátky masa na ptáčky, maso na roládu, uzeninu, cokoliv dle Vašeho přání a připravíme do tašky, kterou už si jen v určený den a čas vyzvednete a zaplatíte. 

Příjemné prostředí a milý personál Vám ochotně poskytne všechny potřebné informace.  

 

Prodejní doba:

pondělí - pátek: 7,30 - 16,30 hodin
sobota: 8,00 - 11,30 hodin 

Kde nás najdete?

kpt. Jaroše 109
339 01 Klatovy

Kontakt:

prodejna, tel.: +420 376 324 184

Bližší informace:

Pavel Šindelář, tel.: 420 734 754 066

 

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ