MASO WEST s.r.o. : KDE KOUPIT KLATOVSKOU UZENINU?

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Ocenění

Mezinárodní certifikát IFS

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Kde koupit klatovskou uzeninu?

Klatovská uzenina měla vždy velice dobré jméno a byla vyhledávána řadou spotřebitelů. Na tuto tradici klasické uzenářské výroby navázal svou produkcí také MASO WEST, výrobna Klatovy. Čerstvé maso původem od šumavských farmářů a zemědělců se vykupuje na jatkách v Dehtíně a odtud putuje ke zpracování do klatovské výrobny MASO WEST. Voňavé špekáčky, marinovaná masa, bezkonkureční šunkový speciál, slezská tlačenka to je jen zlomek z výčtu výborných uzenin z MASO WESTu. 

 Zájem o tradiční klatovskou uzeninu roste. Řada zákazníků se ptá, kde nakoupit tyto kvalitní výrobky. Jednou z možností jsou podnikové prodejny společnosti MASO WEST - Řeznictví U Šedlbauerů v Klatovech (naproti divadlu), Řeznictví Štengl ve Stodě a Řeznictví U Špejlíka v Horšovském Týně (u COOP Diskontu). MASO WEST dále nabízí svou produkci v řadě řeznictví, samoobsluh, prodejen atd.. Nyní můžete najít prodejce klatovské uzeniny z MASO WESTu pod speciální samolepou s oválným logem.

 

 

Chutná, voňavá a kvalitní uzenina z MASO WESTu - to je láska na celý život!

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ