MASO WEST s.r.o. : PRODEJNA ROKU 2008

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Prodejna roku 2008

Řeznictví U Šedlbauerů v Klatovech, ul. Kpt. Jaroše (naproti divadlu) je vyhlášenou klatovskou prodejnou masa, uzenin a lahůdek, kde společnost MASO WEST prezentuje svou produkci. Chutné a voňavé výrobky, příjemné prostředí prodejny, milý a ochotný obsluhující personál přivádí do Řeznictví U Šedlbauerů řadu pravidelných a nových zákazníků.

V letošním roce vyhlásil Český svaz zpracovatelů masa celostátní soutěž  "Prodejna roku 2008", kdy hledal nejlepší řeznicko - uzenářskou prodejnu v České republice. Řeznictví U Šedlbauerů jako jediná prodejna z Plzeňského kraje postoupilo do celostátního kola. 9. září 2008 v průběhu slavnostního společenského večera pořádaného časopisem Maso a ČSZM (Český svaz zpracovatelů masa) obdržel jednatel společnosti MASO WEST, provozovna Řeznictví U Šedlbaerů ocenění za účast ve finále soutěže.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ