MASO WEST s.r.o. : TRADIČNÍ ZABIJAČKOVÉ HODY 2008 - OHLÉDNUTÍ

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Tradiční zabijačkové hody 2008 - ohlédnutí

Tradiční zabijačkové hody přilákaly v sobotu 2. února na klatovské náměstí milovníky zabijačkových specialit. Velký zájem byl o ukázku klasického řeznického řemesla - bourání vepřových půlek, výrobu jaternic a jelítek, zabijačkové polévky a voňavého ovaru. Celou akci provázel slovem majitel společnosti MASO WEST Ing. Stanislav Kopáček, který popisoval jednotlivé úkony řezníků. Zabijačkové speciality bylo možné zakoupit i domů k obědu. Kromě již jmenovaných byl v nabídce také zabijačkový guláš, světlá tlačenka či domácí klobásky.

Žádný z návštěvníků této akce se nemusel obávat, že v chladném únorovém počasí bude na zabijačce mrznout. MASO WEST nabízel pro zahřátí horký svařák či grog, nechyběla ani ostřejší štamprlička. Atmosféru domácí zabijačky umocnila Klatovská kapela, která v rámci svého hudebního repertoáru zahrála řadu známých lidových písní.

Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří přišli podpořit řeznické řemeslo a věříme, že se tato akce stane každoroční tradicí.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ