MASO WEST s.r.o. : FERMENTOVANÉ UZENINY Z KLATOV ZNOVU NA TRHU, BRODSKÁ KLOBÁSA - VÍTĚZ V SOUTĚŽI REGIONÁLNÍ POTRAVINA!

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Fermentované uzeniny z Klatov znovu na trhu, brodská klobása - vítěz v soutěži Regionální potravina!

Společnost MASO WEST navázala na tradici výroby vyhlášených fermentovaných uzenin z Klatov a na jaře letošního roku spustila jejich výrobu - klatovský lovecký salám, klatovský poličan, paprikáš, maďarská klobása a brodská klobása. Poslední zmiňovaná klobása vyhrála v letošním ročníku soutěže Regionální potravina Plzeňského kraje v kategorii Masné výrobky trvanlivé 1. místo!

Brodská klobása - je vyrobena z kvalitního českého masa a koření. Maso použité ve výrobku je původem od šumavských chovatelů. Tato exklusivní klobása v přírodním vepřovém střívku jedinečné vyvážené chuti je doplněná lehce pikantní paprikou a již na první vjem láká typickým aroma po uzení. Brodská klobása je vítěz letošního ročníku soutěže Regionální potravina Plzeňského kraj v kategorii Masných trvanlivých výrobků!


 

 

 

 

 

 

 Klatovský poličan - jemné zrno v kombinaci s použitým kořením a především úžasnou vůní typickou pro salámy vyráběné studenou cestou navazují na tradici výroby Klatovského poličanu.

Klatovský lovecký salám - klasika mezi uzeninami vyráběnými studenou cestou. "Přejetý" salám hrubšího zrna, opět s typickým aroma po uzení a použitém koření zláká Vaše chuťové buňky ke gurmánskému zážitku.   

 

 

 

 

 

 

 

 

Maďarská klobása -  pokud dostanete chuť na něco "říznějšího", ochutnejte tuto klobásu s pravou maďarskou paprikou. Opět se jedná o výrobek z řady fermentovaných klobás čabajkového typu.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ