MASO WEST s.r.o. : PRÁZDNINOVÉ CESTOVÁNÍ S MASO WESTEM!

Maso a masné výrobky, lahůdky a lahůdkářské výrobky - Prodejny Klatovy, Stod u Plzně, Horšovský Týn
Maso ze Šumavy, Maso Klatovy
Maso a masné výrobky
Lahůdkářské výrobky
Klatovy, Domažlice, Stod, Horšovský Týn

MASO WEST s. r. o.

MASO WEST s. r. o. je výrobcem a dodavatelem čerstvě opracovaného masa ze Šumavy, uzenářských výrobků a specialit a lahůdkářských výrobků studené a teplé kuchyně vč. zajištění distribuce obědů.

Produkty z vlastní výroby distribuuje v rámci celé České republiky a nabízí v síti vlastních prodejen.

Nabídku společnosti doplňuje cateringový servis.

 

Ocenění

Mezinárodní certifikát IFS

 

Proteinové výrobky

Jsme výrobci proteinových výrobků Šmakoun - chytrá potravina pro zdravý životní styl!

Prázdninové cestování s MASO WESTem!

Doba prázdnin, dovolených a s nimi spojeným cestováním je tady a určitě řada z Vás řeší, co si na cestu přibalit k jídlu. Optimální řešením v teplém počasí jsou trvanlivé uzeniny.

V nabídce společnosti MASO WEST najdete širokou nabídku trvanlivých tepelně opracovaných či fermentovaných (vyráběných studenou cestou) salámů a klobás. Vysočina, turistický salám nebo šumavský uherák, lovecký salám.... to je jen malý výčet tipů pro Vaši cestovní svačinu či oběd. Více informací a přehled produktů najdete v sekci Uzeniny/Tepelně opracované výrobky a Uzeniny/Fermentované výrobky.

 

Novinkou v sortimentu jsou také porcované krájené salámy po 100g, klobásy a párky ve vaničce s odtrhovacím růžkem pod značkou Ze Šumavy, které najdou uplatnění zejména díky velikosti porce, hygienickému a velmi praktickému balení. Bližší informace a přehled sortimentu naleznete v kategorii Uzeniny/Malospotřebitelské balení.


 

Přejeme Vám krásné prázdniny s Vašimi blízkými a nezapomeňte si na cesty přibalit chutné a voňavé uzeniny z produkce společnosti MASO WEST! 


Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ